top of page

branding | system informacji wizualne | plantacja studio

Polska | dolnośląskie | wrocław

.dzień dobry

wayfinding, system informacji wizualnej
wayfinding, system informacji wizualnej

Czy zdarzyło Ci się kiedyś zabłądzić?
 
Na osiedlu mieszkaniowym, w biurowcu, w szpitalu, na lotnisku, czy w galerii handlowej? To znaczy, że System Informacji Wizualnej (wayfinding) 
nie zadziałał lub w ogóle go nie było. Jeśli jesteś architektem, deweloperem, inwestorem – pomyśl o swoich przyszłych Klientach – nikt nie lubi marnować czasu na szukaniu drogi. Czas jest bezcenny.

Wayfinding pomaga ludziom znaleźć drogę. Projektujemy oznakowanie, piktogramy i mapy. Do różnego rodzaju miejsc, dużych i małych, wewnątrz i na zewnątrz.

Projektujemy Systemy Informacji Wizualnej w budynkach biurowych, osiedlach mieszkaniowych, hotelach, centrach handlowych i galeriach.

 

​W budynkach użyteczności publicznej: kultury, oświaty, szkolnictwa wyższego, nauki, opieki zdrowotnej, obsługi bankowej, handlu, gastronomii, usług, turystyki, sportu, obsługi pasażerów w transporcie kolejowym, drogowym oraz lotniczym.

wayfinding

wayfinding, system informacji wizualnej

CZTERY PORY

ROKU

Cztery Pory Roku - osiedle mieszkaniowe  zlokalizowane jest na południu Wrocławia. Zostaliśmy poproszeni o zaprojektowanie Systemu Informacji Wizualnej.

wayfinding

ZOBACZ NASZĄ NAJNOWSZĄ

REALIZACJĘ

branding

Plantacja Studio to miejsce w którym rozkwitają marki. Specjalizujemy się w brandingu oraz rebrandingu. Tworzymy spójne Systemy Identyfikacji Wizualnej. W ciągu 15 lat nauczyliśmy się pracować ze światem biznesu

oraz dobrze wsłuchać się w potrzeby naszych Klientów.

Nasze obszary kompetencji: architektura marki, identyfikacja wizualna, branding, rebranding, opakowania, naming

brand book, produkcja i druk.

ZOBACZ NASZĄ NAJNOWSZĄ

REALIZACJĘ

LABPLUS

Labplus, firma która rozwija technologię wykorzystującą AI do interpretacji wyników badań laboratoryjnych.

branding

plantacja studio | dziendobry@plantacjastudio.pl | +48 608 371 735

and

Dlaczego my? Jesteśmy jedną z nielicznych firm projektowych w Polsce, która łączy ze sobą dwie specjalizacje: wayfinding oraz branding. 
 
Posiadamy kompetencje jako projektanci identyfikacji wizualnej (branding) jak i projektanci informacji wizualnej (wayfinding) Nasz zespół to graficy, ilustratorzy, architekci, architekci wnętrz oraz architekci krajobrazu.

Możemy spojrzeć o wiele szerzej na projekt architektoniczny i stworzyć spójny z nim

System Informacji Wizualnej (wayfinding)

Planujemy rozmieszczenie oznaczeń, a same znaki projektujemy na podstawie istniejącego brand book'a lub od podstaw - możemy zaprojektować cały System Identyfikacji Wizualnej (branding).

Logo, identyfikacja wizualna, branding,  space branding, oznakowanie przestrzeni, grafika i murale ścienne, nawigacja przestrzeni, pylony i tablice terenowe, organizacja ruchu to tylko niektóre elementy którymi się zajmujemy na co dzień.

Przy umiejętnym połączeniu wayfindingu oraz brandingu rozpoznawalność danej marki staję się jeszcze mocniejsza. Dlatego bardzo często w naszych realizacjach, nawiązujemy do istniejącej już identyfikacji wizualnej lub tworzymy ją od nowa i to właśnie robimy najlepiej. dzień dobry

branding

wayfinding

ZOBACZ NASZĄ NAJNOWSZĄ

REALIZACJĘ

BROWARY

WROCŁAWSKIE

Browary Wrocławskie – nowoczesna inwestycja na terenie dawnego Browaru Piastowskiego. Stworzyliśmy wayfinding osiedla mieszkaniowego, składającego się

z 13 budynków. 

wayfinding x branding

bottom of page